Teknoloji

GTA+ Abonelerine Müjde: GTA: Liberty City Stories ve Chinatown Wars Ücretsiz

 
Rockstar Games’in sunduğu ve halen oynadığı ürünler arasında yer alan Grand Theft Auto V ve çevrimiçi sürümü GTA Online için yeni içerikler sunulmaya devam ediyor. Bu kapsamda GTA Online oyunu için kullanıcılara sunulan GTA+ abonelik hizmetine üye olanlar, iki yeni oyuna ücretsiz olarak sahip oluyor.
 
GTA+ abonelik hizmeti ile iki farklı oyun ücretsiz verilmektedir.
 
 
 
Abonelere birçok ek içerik sunan GTA+ abonelik hizmeti, kullanıcılara çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Şimdi Rocsktar, yeni bir hamleyle Grand Theft Auto: Liberty City Stories ve Grand Theft Auto: Chinatown Wars oyunlarını bu hizmetin üyelerine ücretsiz olarak dağıtıyor. Her iki oyun da taşınabilir platformda görünüyor.
 
Grand Theft Auto: Liberty City Stories’de yeniden Doğu Yakası’na dönüyoruz. Burada Leone Ailesi’nin eski bilgesi Toni Cipriani’nin bir çete üyesini öldürdükten sonra saklanarak geçirdiği yılları sunuyoruz. Bu olayların ardından Liberty City’e doğru hareket ediyoruz.
 
Grand Theft Auto: Chinatown Wars’da, babası öldürüldükten sonra Huang Lee’ye kolay bir görev verilir. Bu görev Liberty City’deki Triad çetelerinin kontrolünü elinde tutmaktır. Bu amaç doğrultusunda maça çıkıyoruz.

haber-ayranci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu