Teknoloji

Takımlar, PUBG MOBILE World Invitational’da AllStar Oylamasına Hazırlanıyor

  • PUBG MOBILE World Invitational’da (PMWI), dünyanın dört bir yanındaki kadrolar, oyuncuları turnuvaya daha fazla dahil edecek bir hayran oylaması için hazırlanıyor.
  • 2023 PMWI ALLSTARS Oylaması 26 Mayıs’ta başlayacak ve hangi takımların turnuvanın ilk aşamasına katılmaya hak kazanacağını doğrudan belirleyecek.
  • PUBG MOBILE Pro League’in (PMPL) 14 bölgesinin her birinden en çok oyu alan gruplar, 11-13 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan PMWI Allstars Stage’e katılmaya hak kazanacak.

PUBG MOBILE, Gamers8 sponsorluğundaki en büyük oyun ve espor festivali olan ve dünyanın dört bir yanındaki kadroların büyük bir heyecanla hazırlandığı 2023 PUBG MOBILE World Invitational (PMWI) elemelerine ilişkin yeni bilgileri duyurdu.

Taraftarlar, 26 Mayıs’taki oyun içi PMWI ALLSTARS Oylama etkinliği sayesinde favori takımlarının turnuvanın ilk bölümüne kalifiye olmasına yardımcı olmak için heyecan verici bir fırsata sahip olacak. 11-16 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek PMWI iki aşamadan oluşacak: PMWI Etkinliğin ilk yarısında devam edecek olan Alltars Aşaması ve 14 Temmuz’da başlayacak olan PMWI Ana Turnuvası.

2023 PMWI ALLSTARS Oylaması 26 Mayıs’ta başlıyor

Oyun severler, önümüzdeki günlerde sosyal medyada tüm grupların takipçilerinden takviye toplamaya hazırlandığını görmeye başlayacak. Ayrıca en sevdiğiniz listelerin sosyal medya hesaplarında yakında yardımcı olmak için neler yapabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi bulabileceksiniz. PMWI Allstars Sahnesi yalnızca hayran oylarına dayandığından, takımların hayranlarına her zamankinden daha fazla ihtiyacı olacak!

Yalnızca 14 PMPL bölgesinden gelen PMPL Spring kadroları oy kullanabilecektir. Her bölgeden en çok oyu alan takım, PMWI ALLSTARS Aşamasına katılmaya hak kazanacak. Oyuncular daha fazla ayrıntı için hem PUBG MOBILE ESPORTS’u hem de tuttukları takımların sosyal medyadaki hesaplarını takip edebilir ve takımlarının PMWI’ye hak kazanmak için yeterli oyu almasına nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenebilir. Ayrıca oyun severlerin oylamaya katılabilmeleri için PUBG MOBILE’da 9. seviyeye ulaşmış olmaları gerekmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

maltepe-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu