Haber

Özcan’dan ihracata ilk açıklama… Bu karar badem bıyıkları çok sevindirdi.

BOLU (İGFA) –Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Disiplin Kurulu kararıyla CHP’den ihraç edilmesinin ardından sosyal medya hesabından ilk açıklamayı yaptı.

Özcan, ilk paylaşımında, “Başarısız Kemal Kılıçdaroğlu 12 seçim kaybetti ama YDK’ya onu kilit listeyle seçtirdi, beni partiden ihraç etti. Karar emin olun sadece Sorosçular, 10 Aralıkçılar. , Badem bıyıkları ve HDP’nin CHP’nin Kemalist gömleğini çıkarmasını istemesi Türkiye’nin terör sevdalılarını çok sevindirmiştir” dedi.

“Sayın Kemal partide hiçbir Kemalist bırakmamakta kararlıdır” diyen Özcan, paylaşımında şu görüşlere yer verdi:

“Vatansever olmayan, koltuk sevdalısı herkese selam olsun. Kemalist ve Türk Milliyetçi çizgimden taviz vermeden yoluma devam edeceğim. Sorosçulara, Fetöcülere, 10 Aralıkçılara teslim olan CHP yönetimi tarafından ihraç edilmem beni yıldırmaz. .Bu mevcut yönetimden başka bir şey beklemiyordum.Bugün beni ihraç ettiler,Yarın Atatürkçü kalmaya kararlı diğerlerini…Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu değerlerimiz…”

Hatırlanacağı üzere CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yüksek Disiplin Kurulu’nun 26.07.2023 tarihli toplantısında Tanju Özcan’a 1-a) bentleri uyarınca kesin meslekten ihraç cezası verildi. ve 1-b) CHP Yönetmeliğinin 68 inci maddesi.” söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu