Haber

Fenerbahçe Teknik Direktörü Itoudis’in komşusuna hakaret ettiği iddia edildi

Fenerbahçe Spor Kulüp Basketbol Teknik Direktörü Dimitris Itoudis’in komşusuna hakaret ettiği iddia edildi. Kendisine hakaret ettiğini iddia eden komşu suç duyurusunda bulundu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Fenerbahçe Basketbol Teknik Direktörü Dimitris Itoudis’in park tartışması sırasında kendisine ırkçı ifadeler kullandığını öne süren İşadamı Mehmet Akın, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunarak Itoudis’in hakaretten soruşturulmasını ve hukuk davası açılmasını talep etti.

Olayla ilgili konuşan iş adamı Mehmet Akın, “Olaydan bir hafta önce siteye taşındım. Gece 01.00 sıralarında güvenlik görevlileri aradı. Aracımı yanlış yere park ettiğimi ve site sakininin sorun çıkardığını söylediler. .Eşim çocuğumuz hasta olduğu için hızla aracı park edip indi.Arkadan bağırma sesleri geldi.Otoparka indiğimde öfke kontrolünü kaybeden kişiyle karşılaştım.Dimitris olduğunu bilmiyordum. İtodis de ondan özür diledim sakinleşmesini istedim eşimin acil olduğu için yanlış park ettiğini söyledim ısrarla kızgın tavırlar sergilemeye devam etti “Eşime ve ülkeme sövüp durdu. Üzerime yürür, güvenliği benim için ayırırdı. Konuyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Olaydan sonra şoför aracılığıyla bir telefon aldım. Avukatları benim avukatlarımı aradı. Bize olayı büyütmememizi ve şikayetimizi geri çekmemizi söylediler” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu